هزینه ارسال سفارش‌ها

هزینه‌ها بر اساس نوع ارسال، مکان دریافت و جمع مبلغ سفارش که در بخش شرایط ارسال سفارشات به صورت مفصل در مورد آن گفته شده است متغیر می‌باشد.

سفارش‌ ها معمولا در چه زمانی به دست مشتری می‌رسند؟

زمان ارسال سفارشات در روزهای عادی در تهران همان روز ارسال میشود و در استان های دیگر کشور بعد از 48 ساعت کاری تحویل سفارش دهنده میگردد .

آیا می‌توان کالای سفارش داده شده را با مراجعه حضوری به شرکت ابزار بلوط تحویل گرفت؟

با توجه به اینکه نوع کار بصورت مجازی و در بستر اینترنت می‌باشد، و هدف ابزار بلوط سهولت دسترسی مصرف‌کنندگان به ابزارآلات می‌باشد، لذا امکان تحویل فیزیکی در شرکت در حال حاضر وجود ندارد . مگر با هماهنگی قبلی با همکاران

آیا می‌توان اطلاعات کاربری خود را ویرایش نمود؟

بله، شما می‌توانید ایمیل و اطلاعات ورود به سایت خود را تغییر دهید، برای این کار باید با و.ارد کردن اطلاعات ورود به حساب، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی “اطلاعات حساب کاربری” به صفحه‌ای وارد می‌شوید که امکان ویرایش و تغییر اطلاعات وجود دارد.

آیا می‌توان اطلاعات سفارشات قبلی و یا جاری را مشاهده نمود؟

بله، برای مشاهده سفارشات خود می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و گزینه سفارشات را انتخاب کرده تا سوابق خریدهای شما نمایش داده شود.

آیا می‌توان در هر ساعت و تاریخی سفارش ثبت نمود؟

بله، در 24 ساعت روز و 7 روز هفته تمامی سفارشات قابل ثبت می‌باشد، سفارشات ثبت شده در ساعات کاری شرکت (9 الی 17) مورد پردازش قرار خواهند گرفت.

چگونه می‌توان از وضعیت سفارش‌ها مطلع شد؟

ابزار بلوط با استفاده از ایمیل، پیامک یا تماس تلفنی تمام مراحل پردازش و ارسال را به شما اطلاع می‌دهد، همچنین می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و با ورود به بخش سفارش‌ها از وضعیت سفارش خود با خیر شوید.

آیا سفارش تعداد بالایی از یک کالا محدودیتی ندارد؟

شما می‌توانید هر تعداد که نیاز دارید از یک کالا را ثبت سفارش نمایید، در صورت عدم موجودی آن کالا، از طرف کارشناسان با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی‌های لازم جهت تامین کالا را انجام خواهند داد.

چگونه باید مبلغ سفارش را پرداخت نمود؟

مشتریان گرامی می‌توانند از طریق درگاه‌های متصل به سایت به صورت آنلاین مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند و یا از طریق برقراری تماس با ما از روش های دیگر همچون کارت به کارت پرداخت خود را انجام دهند .

در صورتی که پرداخت ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر شود چگونه می‌توان پیگیری کرد؟

گاهی اوقات به دلایل مختلف ممکن است این اتفاق در درگاه‌های پرداخت بانک‌ها رخ دهد، اما نگران نباشید! مبلغ شما تا حداکثر 72 به حسابتان برگشت می‌خورد، در صورت عدم بازگشت مبلغ، با بانک حساب خود تماس حاصل نمایید و موضوع را پیگیر شوید.

آیا امکان خرید بصورت اقساط وجود دارد؟

خیر، در حال حاضر فروش ابزار بلوط بصورت نقدی می‌باشد. و در آینده نزدیک این امکان فراهم خواهد شد .

آیا می‌توان با چک سفارش را پرداخت نمود؟

خیر پرداخت صورت‌حساب با چک امکان‌پذیر نمی‌باشد.